پارچه حریر

معرفی انواع پارچه حریر

مقالات

انتخاب پارچه مناسب برای دوخت انواع لباس بسیار مهم می باشد، باید با توجه به مدل لباس و کاربرد آن جنس پارچه را انتخاب کرد، پارچه براساس موارد به کار رفته در تولید آن در انواع مختلف وجود دارد.

آیا در رابطه با انواع پارچه حریر اطلاعاتی دارید و می دانید چه مدل پارچه هایی جزو زیربخش محصولات حریر قرار می گیرند؟

لباس مجلسی های حریر زیبایی و جذابیت خاصی دارند و این مدل لباس ها در انواع مدل های طرح دار و ساده در سایت شیک شو موجود هستند.

لباس مجلسی حریر ، لباس مجلسی گیپور و لباس مجلسی ساتن از انواع مدل لباس مجلسی های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند.

پارچه های حریر انواع مختلفی در طرح جنس و رنگ دارند، به زبان ساده تر هر مدل پارچه ای که لطافت خاصی داشته باشد و نسبت به هم ردیفان خود نازک و حالت سبکی داشته باشد جزو پارچه حریر قرار می گیرد. پارچه حریر جزو پارچه های ابریشمی و سیلک قرار می دهند که الیاف طبیعی یا شبیه به آن در تار و پود پارچه به کار رفته از ویژگی های اصلی این نوع پارچه میتوان به زیردستی بسیار نرم و با لطافت بالا اشاره کرد.

انواع پارچه حریر:

پارچه حریر پرده ای

پارچه حریر زنانه لباسی

پارچه پیراهنی حریر

پارچه حریر سیلک

پارچه کرپ حریر

پارچه حریر ساتن

 و….

پارچه حریر لباسی زنانه

یکی دیگر از مدل ها همان پارچه حریر ساده است که خانم ها برای دوخت لباس محلی از جمله پیراهنی کردی استفاده می کنند و گاهی بر روی آن به وسیله منجق و سنگ و نگین نیز طراحی می نمایند و سپس قواره ساده را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های پارچه گران قیمت خواهند نمود.

پارچه حریر زنانه :

یکی دیگر از مدل ها همان پارچه حریر ساده است که خانم ها برای دوخت انواع لباس استفاده می کنند.

لباس های مجلسی حریر طرح دار در انواع طرح های ریز و درشت و رنگ های متنوع در سایت شیک شو موجود است  و بهتر است شما طرحی از این مدل لباس مجلسی را برای پوشیدن انتخاب کنید که با ویژگی های اندام و شکل ظاهری شما مطابقت بیشتری دارد. لباس مجلسی های حریر با طرح ریز برای خانم ها با اندام چاق و درشت می توانند انتخاب ایده آلی باشند.

پارچه حریر طرح دار دارای تنوع خیلی بالا از نظر طرح ورنگ است، و می تواند انتخاب مناسبی برای انواع پیراهن، شومیز، مانتو و انواع و اقسام لباس می باشد. به طوری که هر طرح پارچه ایده ای نو برای  لباس برای خیاط و یا تولیدی لباس به وجود می آورد.

پارچه حریر مناسب دوخت لباس های گرم تابستان است و به دلیل داشتن جنس نازک و لطیف برای دوخت لباس های بارداری نیز مناسب است.


0 دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.