پارچه حریر

معرفی انواع پارچه حریر

مقالات

انتخاب پارچه مناسب برای دوخت انواع لباس بسیار مهم می باشد، باید با توجه به مدل لباس و کاربرد آن جنس پارچه را انتخاب کرد، پارچه براساس موارد به کار رفته در تولید آن در انواع مختلف وجود دارد. آیا در رابطه با انواع پارچه حریر اطلاعاتی دارید و می دانید چه مدل پارچه هایی جزو زیربخش محصولات حریر قرار می گیرند؟

ادامه خواندن
مهمترین محصولات تولیدی لباس زنانه

مهم ترین محصولات تولیدی پوشاک زنانه

مقالات

تولیدی پوشاک زنانه شیک شو محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید کرده و در بازار عرضه می کند. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با تولیدی پوشاک زنانه آشنا کنیم و اطلاعات کاملی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم. شما می توانید با بهترین روش خرید عمده از این مرکز نیز آشنا شوید.

ادامه خواندن
تشخیص برند لباس

تشخیص برند های تقلبی و اصل در پوشاک و مد

مقالات

اگر از آن دسته از افراد هستید که لباس های مارک دار و اقلام مد و لباس با کیفیت بالا مانند کفش، کیف، کمربند و غیره خریداری می کنند، حتما از وجود برند های تقلبی و کپی برداری شده از برند های اصلی که در بازار با قیمت و کیفیت پایین­تر به وفور یافت می­شود مطلع هستید.

ادامه خواندن
معرفی مراکز تولیدی پوشاک زنانه در شیراز

معرفی مراکز عمده فروشی مانتو در شیراز

مقالات

همیشه پیدا کردن تولیدی مانتو یا عمده فروشی مانتو،برای فروشندگان مانتو یک امر بسیار مهم بوده است. و این مهم،جز با کسب تجربه و آزمون و خطا بهبود پیدا نخواهد کرد.اگر شما یک فروشگاه دار در صنعت پوشاک هستید،یا به تازگی قصد راه اندازی یک فروشگاه مانتو فروشی دارید،پس با ما همراه باشید تا بهترین های شیراز را به شما معرفی کنیم.

ادامه خواندن