مانتو و پالتو (289)

لباس مجلسی (5)

لباس راحتی (10)

لباس بارداری (1)

شومیز و تونیک (25)

شلوار و لگینگ (5)

شال و روسری (3)

دامن (1)

محصولات ویژه و جدید

  پالتو مدل مارال

  198,000 تومان2,376,000 تومان

  هودی مدل دیانا

  185,000 تومان1,110,000 تومان

  پالتو مدل سورمه

  179,000 تومان1,074,000 تومان

  پالتو مدل رومینا

  198,000 تومان1,188,000 تومان

  هودی سوییت مدل هلن

  185,000 تومان1,110,000 تومان

  کاپشن مدل مهتاب

  185,000 تومان1,220,000 تومان

  ست شلوار و هودی مدوسا

  168,000 تومان1,008,000 تومان

  ست مدل آیوار

  175,000 تومان1,050,000 تومان

  بارانی مدل هیدیکا

  96,000 تومان576,000 تومان

  پالتو مدل ایلدا

  168,000 تومان1,344,000 تومان

  پالتو مدل مایا

  192,000 تومان1,152,000 تومان

  کت ارمیا پاییزه

  108,000 تومان864,000 تومان

  کت اسپرت گلاریس

  49,000 تومان294,000 تومان

  پالتو مدل کژال

  175,000 تومان1,050,000 تومان

  کت و شلوار نیلا مزونی

  98,000 تومان612,000 تومان

  مانتو مدل میکرو یقه خرگوشی

  88,000 تومان528,000 تومان

  مدل کت و شلوار دیبا

  44,000 تومان1,512,000 تومان

  مانتو مدل ملودی

  108,000 تومان648,000 تومان

  مانتو عمده مدل شبرنگی

  بارانی مدل هیدیکا

  پالتو مدل کژال

  بارانی کوتاه

  کت تک قواره دار

  پالتو مدل ارشیدا

  بارانی چهار خانه کلاهدار

  بارانی مدل وایت آف

  پالتو مدل ابریشمی

  پالتو مدل بارانا

  پالتو مارگاریتا

  پالتو کلاسیک ژولین

  پالتو پاییزه مدل پرنسس

  مانتو مدل پلیسه دکمه خور

  مانتو و پالتو مدل تیدا

  پالتو مدل یقه خز ضخیم

  پالتو مدل آبی

  پالتو مدل مارگاریتا

  پالتو مدل ژولین

  بافت مدل راه راه

  مانتو مدل راشال

  مانتو مدل چکاوک

  بارانی مدل کوتاه زیپ دار

  پالتو مدل پرنسس

  پالتو مدل کتی یقه شالی خزدار

  پالتو مدل کتی یقه مروارید

  پالتو مدل گل برجسته کلاهدار

  پالتو مدل کلاه دار خز دار

  پالتو مدل یقه چین

  پالتو مدل شکوفه

  پالتو کتی عروسکی

  کت تک آستر دار

  کت مشکی محرمی

  کت تک قواره دار

  پالتو پاپیونی

  تولیدی پالتو زنانه عمده شیک شو

  فروش پالتو زنانه عمده در شیراز

  فروش پالتو زنانه عمده

  پالتو زنانه عمده، راهی به سوی جذابیت و حس گرما در سرمای زمستان

  پالتو زنانه عمده را بیشتر خریداران به عنوان پوششی مناسب، جهت در امان بودن از سرما و یخبندان تهیه می کنند.

  البته امروزه مسئله مد و زیبایی نیز، به طرز شگرفی در انتخاب پالتو زنانه عمده و حتی خرید از پخش عمده پالتو بارانی، تأثیر دارد. باید بدانید که کمتر بانویی در جامعه امروزی، پیدا می شود که به مسئله زیبایی و مد روز بودن با پالتو، کت و بارانی در پالتو زنانه عمده توجهی نداشته باشد.

  رنگ سال، متد هماهنگ با طراحی و فشن، از موارد مورد نیاز و مطرح در بین بانوان است. بنابر این بد نیست که همگام با شروع فصول سرد سال، شما را با چالشی در بررسی و انتخاب پالتو زنانه عمده و یا خرید بارانی درگیر نماییم. همراه ما باشید.

  پالتو زنانه در جهان مد و طراحی

  پالتو زنانه عمده به عنوان خارجی ترین لایه پوششی، جهت استفاده افراد تعریف می شود که اغلب تا پایین زانو بلندی دارد. در خرید پالتو زنانه عمده، معمولاً جهت جلوگیری از نفوذ سرما پالتو زنانه را مشاهده می کنید که از جنس کلفت و ضخیم تهیه می شود.

  همچنین در تولیدی های  پالتو زنانه عمده از جنس پشم نیز که به گرم نگه داشتن بدن کمک می کند، استفاده می شود. باید بدانید که بهتر است در خرید پالتو زنانه عمده، نکاتی مانند درجه مرغوبیت، جنس پالتو زنانه عمده و کیفیت بالای پالتو را مد نظر قرار دهید.

  همچنین آگاه باشید که امروزه در جهان طراحی پالتو زنانه فوتر با ایجاد گرمای مطبوع در بدن، متنوع بودن در طراحی و رنگارنگ بودن یکی از خاص ترین پالتو زنانه عمده است که نزد خانم ها بسیار پرطرفدار و دارای محبوبیت بالایی است.

  پالتو پاپیونی

  پالتو زنانه عمده در شیراز

  پالتو زنانه عمده فوتر از طول عمر بالاتری، در کارکرد برخوردار است. شما می توانید انواع پالتو زنانه عمده زیبا را از پالتو های جنس فوتر، در برند معروف شیک شو ببینید که با درخشندگی بسیار شما را به سوی خود جذب می نماید.

  همچنین پالتو زنانه عمده فوتر، نسبتاً سبک می باشد که این موضوع بر مزیت های آن افزون می سازد. برند داخلی و با کیفیت بالای شیک شو، تولیدی پالتو زنانه عمده را در زیباترین طراحی، مدل و با ظرافت کامل از الیاف فوتر که در واقع نوعی بافت سنتی است که از پشم تهیه می شود، تولید می کند.

  از انواع پالتو فوتر می توان به پالتو زنانه پاپیونی، پالتو کتی عمده مدل عروسکی، پالتو گل برجسته کلاهدار و … که در شیک شو ارائه می گردد، اشاره کرد. با استفاده از تولیدات داخلی برند اصیل شیک شو، با تهیه پالتو زنانه عمده به اصالت، وقار و شیک پوشی خود، مهر تأیید بزنید.

  فروش عمده پالتو پاپیونی

  بارانی در پخش عمده پالتو و بارانی

  بارانی پوششی است که در مقابل باران، از خود مقاومت نشان می دهد و شما را از نفوذ آب در امان نگه می دارد. بارانی را در روزهای نسبتاً خنک پاییزی، می توانید به عنوان یک پوشش مناسب استفاده نمایید.

  در پخش عمده پالتو و بارانی، شما ملاحظه خواهید نمود که بارانی ممکن است به صورت کوتاه یا بلند برای فروش عرضه شود. البته بارانی های بلند برای خانم های قد بلند، مناسبتر است و استایل بهتری به آنان می دهد.

  ضمناً در پیاده روی های خاص فصل پاییز با باران های زیبای پاییزی، شما را  از شرایط مطلوبتری برخوردار خواهد کرد، همچنین این نوع بارانی، شما را خشک نگه می دارد.

  بارانی های کوتاه نیز خصوصاً در بین دختر خانم های جوان دارای محبوبیت زیادی می باشد. حتی بارانی کوتاه را به نوعی می توان ورزشی نیز دانست. بارانی در پخش عمده پالتو و بارانی، به دو صورت کلاه دار یا بدون کلاه دیده می شود.

  پخش عمده پالتو و بارانی

  اگر از بارانی کلاه دار استفاده می کنید، در هنگام بارش باران دیگر نیازی به استفاده از چتر نخواهید داشت. البته برای اینکه سنگینی دائمی کلاه باری اضافه برای شما ایجاد نکند، بهتر است از کلاه هایی که بوسیله دکمه یا زیپ به بارانی اتصال دارند و به سادگی از بارانی جدا می شوند، استفاده نمایید.

  بنابراین در هنگام خرید بارانی، از پخش عمده پالتو و بارانی مسائلی مانند رنگ، دکمه، کمربند، همچنین اندازه و جنس بارانی را در معیارهای خرید به حساب بیاورید.

  آنگاه با استفاده از بارانی های زیبا در طرح ها و رنگ های متنوع و شاد یا تیره، در روزهای خنک و دل انگیز پاییزی به عنوان فردی شیک پوش و مطابق مد روز ظاهر شوید و از این جذابیت لذت ببرید.

  پالتو زنانه عمده مجلسی

  از این پالتو زنانه عمده، برای شرکت در مراسم، مجالس خاص و مهمانی ها استفاده می شود. شما می توانید پالتو زنانه عمده مجلسی را، در پخش عمده پالتو و بارانی به صورت بلند و یا کوتاه مشاهده نمایید.

  البته در این میان سعی کنید که به فرم اندام و سایز خود توجه کنید. باید بدانید که پالتو زنانه عمده مجلسی بلند، در نزد خانم ها مطلوبتر است.

  حتی با پوشیدن یک کفش پاشنه بلند می توانید، بر میزان جذابیت و شیک پوشی خود بطور مؤثری کمک کنید. همچنین یک نکته قابل توجه در پالتو زنانه عمده، در نظر گرفتن مد سال است که عنایت به این موضوع، به شکل عجیبی بر میزان خوش تیبی و خوش استایلی شما می افزاید.

  انتخاب پالتو زنانه عمده مجلسی، در مدل های کوتاه  با استفاده از برش های زیبا یا کاربرد و بکار گیری خز، همچنین پارچه های طرح دار جهت دختر خانمها و بانوان جوان، در پالتو زنانه عمده مجلسی نمایشگر شیک پوشی آنان است.

  بدینوسیله می توانید مطمئن باشید که بر گیرایی و زیبایی شما در پوشش، اضافه خواهد شد.

  فروش عمده پالتو در شیراز

  پالتو زنانه عمده اسپرت

  اگر در پالتو زنانه عمده خواهان تیبی ساده و یا کلاسیک هستید، از پالتو های اسپرت در اندازه های بلند و کوتاه استفاده کنید.

  این پالتوها از تزئینات زیادی، برخوردار نیستند و مناسب محیط های اداری، کار و یا فضای دانشجویی می باشند. پالتو های اسپرت، در هماهنگی با بسیاری از سلیقه ها مناسب می باشد.

  همچنین استفاده از پالتو زنانه عمده اسپرت، امکانات گرم شدن و محافظت در برابر سرما را بیشتر مهیا می سازد.

  در مواقعی که قصد استفاده مکرر در پالتو مطرح باشد، از پالتو زنانه عمده، جهت خرید پالتو های اسپرت اقدام نمایید.

  همچنین اگر از اندام ظریفی برخوردار هستید، از پالتو زنانه عمده ساده، استفاده کنید تا تناسب اندام شما را بهتر نمایش دهد و شیک پوشی شما را به رخ بکشاند.

  کت تک قواره دار

  برخی از نکات در خرید از تولیدی پالتو زنانه عمده

  در مورد افرادی که به سرمای زیاد عادت ندارند، بهتر است به خرید پالتوی زنانه عمده دو لایه، اقدام نمایید. دو لایه بودن پالتو در تولید و پخش پالتو زنانه با صرف هزینه بالاتر، شما را نسبت به سرما مقاومتر نشان می دهد.

  گذشته از مسئله شیک پوشی و استفاده از طراحی و مد، در هر حال هدف از پوشش پالتو زنانه عمده نجات از سرمای بیرون است. در این مورد بدانید که رنگهای تیره همچون سرمه ای، خاکستری و … جاذب گرمای بیشتری در پالتو زنانه عمده هستند و شما را گرمتر خواهند نمود.

  بهتر است سایز پالتو زنانه را به گونه ای از تولید و پخش پالتو زنانه، سفارش دهید که اقلاً بتوانید در زیر پالتوی خود یک لباس ضخیم بپوشید. در عین حال سعی کنید که سفارش پالتو زنانه عمده از پخش عمده پالتو و بارانی، به گونه ای باشد که آستین پالتو یا بارانی تا مچ دست شما  برسد.

  در صورتی که از تناسب اندام چندانی برخوردار نیستید، نسبت به بسته شدن دکمه های پالتو زنانه عمده ای که تهیه می کنید، مطمئن شوید. باید بدانید که غیر از مسئله خوش استایلی، راحتی شما نیز موضوع مهمی است که باید در خرید از پالتو زنانه عمده، مورد توجه شما قرار بگیرد.

  مانتو بافت شنل دار در پخش عمده بافت زنانه

  یکی دیگر از موارد پوشاک زمستانی در بافت عمده را می توان مانتو بافت شنل دار دانست. مانتو بافتی زیبا و دارای طرح های متنوع و یا ساده که لباسی مناسب، برای فصل سرما است.

  مانتو بافت شنل دار در طراحی های دل پسند، بسیار متنوع و در رنگهای دارای جذابیت بالا را شما می توانید، ببینید و بپسندید.

  در هر صورت باید بدانید که بافت عمده قادر به نمایش شادابی و طراوت وجود شماست و حتی شما را چندین سال از سن واقعی نیز جوان تر نشان می دهد.

  بنابراین قبل از شروع فصل پاییز و زمستان به فکر تهیه انواع بافت که در بافت عمده عرضه می گردد، باشید تا آسایش و راحتی به همراه خوش تیپی را، در تمامی فصول  سرد بخود هدیه دهید.

  فروش عمده مانتو

  سخن پایانی:

  شما می توانید شاهد انواع متنوعی از طراحی های زیبا و خلاقانه با رنگ بندی های بسیار جذاب در تولیدی پالتو زنانه عمده شیک شو باشید.

  تولیدات داخلی در شیک شو، از کیفیتی برتر و در نوع خود بی نظیر در زمینه پخش عمده پالتو و بارانی برخوردار است.  بنابراین با خرید پالتو زنانه عمده از شیک شو عملاً گامی در جهت رشد صنعت تولیدات داخلی، با درجه مرغوبیت بالای آنها بر می دارید. با شیک شو در تهیه پالتوی زنانه عمده شیک شوید و به جذابیت، در کنار کیفیت بیاندیشید.

  برای دیدن نمونه کارهای بیشتر ما میتوانید از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.