مانتو عمده

بسیاری از فروشندگان مانتو زنانه ، مانتو های خود را بصورت عمده خریداری میکنند.دلیل اصلی انتخاب خرید مانتو عمده قیمت مناسب میباشد که کاملا بدیهی است. اما این مهم زمانی محقق میشود که عمده فروش ، خود تولید کننده باشد در این صورت میتواند با حداقل قیمت مانتو عمده تولیدی خود را عرضه کند.
محصولات ویژه و جدید

  ست مدل آیوار

  175,000 تومان1,050,000 تومان

  مانتو مدل روناک

  98,000 تومان588,000 تومان

  کاپشن مدل لارا شبرنگی

  185,000 تومان2,220,000 تومان

  مانتو مدل آیلین

  108,000 تومان1,296,000 تومان

  بارانی مدل هیدیکا

  96,000 تومان576,000 تومان

  مانتو مدل سارال

  85,000 تومان510,000 تومان

  پالتو مدل ایلدا

  168,000 تومان1,344,000 تومان

  مدل روژان جدید

  120,000 تومان1,440,000 تومان

  مانتو مدل جیب پاکتی

  65,000 تومان780,000 تومان

  پالتو مدل مایا

  192,000 تومان1,152,000 تومان

  مانتو مدل ثمین

  94,000 تومان752,000 تومان

  وست و شلوار مدل سلنا

  145,000 تومان1,160,000 تومان

  هودی کلاه دار جیب کانگرویی

  89,000 تومان534,000 تومان

  مانتو مدل رستا

  98,000 تومان588,000 تومان

  مانتو مدل لادن سوپر اسکاچی

  79,000 تومان948,000 تومان

  مانتو مدل حور

  57,000 تومان342,000 تومان

  مانتو مدل هوران

  78,000 تومان936,000 تومان

  بارانی پوست ماری

  39,000 تومان234,000 تومان

  کت ارمیا پاییزه

  108,000 تومان864,000 تومان

  کت اسپرت گلاریس

  49,000 تومان294,000 تومان

  اما آیا تمام عمده فروش ها تولید کننده میباشند !؟

  خرید مانتو عمده نباید از شخصی خریداری شود بعنوان واسطه بین شما و تولید کننده باشد ، بلکه باید خود تولید کننده باشد.این مورد در کسب و کار هر فروشنده موفقی بسیار حائز اهمیت است.ما در تولیدی مانتو عمده شیک شو در همین راستا به شما این اطمینان را می دهیم که مستقیما و بدون واسطه خرید خود را از تولید کننده مانتو عمده انجام خواهید داد.

  برای خرید مانتو عمده عواملی، بسیار تاثیر گذار است :

  •  قیمت مناسب
  •  کیفیت پارچه
  • ظرافت در برش و دوخت همراه با قیمت و همچنین کیفیت پارچه مورد سومیست که در خرید مانتو عمده بسیار اهمیت دارد.

  اگر در خرید مانتو این سه فاکتور لحاظ شود مطمئنا آن تولیدی با کسب و کار شما همسو میباشد و شما خرید موفقی خواهید داشت. اما با توجه به خرید بصورت اینترنتی چگونه این سه فاکتور بررسی شود !؟

  ما در تولیدی مانتو عمده شیک شو تمهیداتی در نظر گرفته ایم تا شما با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

  هیچکدام از تولیدات بصورت تکی بفروش نمیرسد و قیمت ها بدلیل فروش عمده تماما بصورت حداقل لحاظ شده است.

  1.  کیفیت و جنس پارچه همراه با توضیحات کامل آن برای شما نوشته شده است.
  2.  ظرافت در برش و دوخت برای کارها بی قید و شرط تضمین شده است.
  3.  عکس های ژورنالی با کیفیت از زوایای مختلف مانتو برای شما تهیه و قرار داده شده است.
  4. پشتیبانی کامل از تمام راه های ارتباطی موجود

  شرایط تولید مانتو عمده

  در هر کشور زنان آن جامعه پوششی را انتخاب میکنند و آن  پوشش رسمی آن ها میشود.

  در ایران چادر پوشش اسلامی و‌ مانتو پوشش رسمی برای بانوان  کشور شده  است.

  عمدتا با وجود نیمی از جمعیت کشور که از زنان تشکیل شده است.

  با توجه به این در سطح هر شهر تولیدکننده مربوط به آن شهر را میطلبد.

  به عنوان نمونه شهر شیراز باید تولید کننده مانتو عمده در شیراز وجود داشته باشد چون فرهنگ و نوع پوشش هر شهر با توجه به آب و هوا شرایط فرهنگ هر شهر متفاوت بوده و برای هر شهر تولید کننده  و طراحی متناسب با آن شهر را می خواهد.ولی با توجه به نوع پوشش بیشتر زنان ایران که مانتو را انتخاب کرده اند تولید مانتو عمده و پخش مانتو عمده در تولیدی های بزرگ  دارای اهمیتی ویژه است و کارخانه های بزرگ برای بانوان  کل کشور مانتو هایی طراحی و تولید میکنند.همچنین در نظر تولید کنندگان و پخش کنندگان در شهرهای مختلف تولید  مانتو عمده و پخش مانتو عمده  جایگاه خاصی دارد و سعی میکنند برای پخش و تولید خود برنامه ریزی خاص  و ویژه انجام دهند.

  تولید مانتو عمده

  بیشتر تولید کنندگان،  تولید مانتو را به روش گذشته و بر اساس الگو برش و دوخت انجام میدهند اما تولید کنندگان بزرگ دیگر چون گذشته تنها به این مساله بسنده نکرده و بازار تولید خود را تغییر داده و تولید مانتو را بر اساس برنامه ها و سبک های امروزی طراحی و اجرا می کنند.به صورتی که دیگر از مدیریت های قدیمی، دستگاه  های دوخت قدیمی، برش های با دست و حتی خطاهای که در گذشته به وسیله برش با دست به وجود می آمد دیگر خبری نیست.

  همینطور  امروز شاهد این هستیم که پخش و تولید مانتو عمده  علاوه بر اینکه برای تولید کننده به صرفه تر هست.قیمت تولید و توزیع را نیز کاهش داده و مانتو به قیمت پایین تر به دست خریدار میرسد و دیگر از واسطه قدیمی و بازار گرمی ها و…. خبری نیست  و نتیجه آن کاهش قیمت نهایی محصول و در نتیجه فروش بیشتر و رضایت بیشتر خریدار میباشد.

  چگونگی تولید مانتو عمده

  همانطور که در قسمت بالا گفتیم تولید کنندگان بزرگ مانتو عمده دیگر مانند گذشته و به روش سنتی مانتو را تولید نمیکنند.سیستم تولید مانتو عمده دارای ضوابط و برنامه هایی هست و در مطالب موجود هم متوجه خواهید شد.برای تولید یک مانتو باید طرح مورد نظر مانتو طراحی شود که برای انجام اینکار طراحان با استفاده از ذوق و هنر و به روز ترین متدهای و  مدهای دنیا و با توجه به مدل های روز دنیا و جدیدترین برنامه های مد طرح هایی درخور بانوان ایرانی را طراحی کرده و جهت تولید مانتو عمده به قسمت طراحی الگو میسپارند.

  تولید مانتو عمده

  در این قسمت البته پس از تایید طرح های لازم الگو ساز با تحصیلات و همچنین علم کامل به الگو سازی الگوی طرح مورد نظر طراح را طراحی کرده.الگوهای مورد نظر آن را خارج میکند و الگوی آماده شده به قسمت برش کارخانه سپرده میشود.در بسیاری از کارخانه ها همچنان قسمت برش توسط دست انجام میشود اما کارخانه های پیشرفته که کار شان تولید عمده مانتو و لباس های دیگر است فرصت برش با دست و قیچی های برقی و مکانیکی را ندارند.بنابراین الگوهای طراحی شده را به وسیله دستگاه بر روی پارچه ای  که از قبل آماده شده اند برش میدهند و سپس تحویل قسمت دوخت میدهند.

  در قسمت دوخت و تولید مانتو ما جدید ترین دستگاه های لازم برای تولید مانتو در دسترس میباشد و تمامی قسمتهای یک مانتو دوخت میگردد.البته پس از همه اینها در تولید مانتو عمده در یک تولیدی مانتو افراد و نیروهایی هستند که به بررسی کارهای دوخت شده و جدا کردن مانتوهای معیوب و دارای عیب میپردازند تا کارهای سالم برای اتو کشی و بسته بندی ارسال شوند.پس از اتو کشی و بسته بندی محصول آماده و برای پخش ارسال میگردد عموما تولید عمده هرگز پخش دانه ای ندارد.

  نحوه توزیع مانتو

  تولید مانتو عموما پخش مانتو عمده را نیز در پی خواهد داشت شرکت های تولیدی بزرگ زمانی را صرف بازاریابی های کوچک نمیکنند ولی این شرکت ها همانند دیگر تولید کنندگان بسیار دوست میدارند که محصولات شان را مستقیم و بدون واسطه به افراد مصرف کننده برسانند و هر کدام ممکن است در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند.مثل پخش کننده مانتو در شیراز یا هر شهر دیگری ولی ترجیح میدهند که در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند و در آن شهر برایشان کار پخش را انجام دهند زیرا هزینه های بازاریابی را کاهش داده در نتیجه قیمت تمام شده محصول کمتر خواهد بود و مصرف کننده راضی تر هست.

  محصولات تولیدی یک تولید کننده مانتو در پخش مانتو عمده از کارخانه تولیدی عموما به  بنک داران سپرده میشود .بنک داران این محصولات را بین پخش کنندگان هر شهر پخش میکنند و آن فرد میشود پخش کننده مانتو عمده در آن شهر.مانند پخش کننده مانتو عمده در شیراز ،بوشهر و یا هر شهر دیگر اما مطلب مهم در پخش مانتو عمده این است که با این روش بسیاری از هزینه های بازاریابی اضافه حذف و کار بدون واسطه به دست فروشنده میرسد و خریدار قیمت کمتری را میپردازد.

  روش دیگری که امروزه تولید کنندگان برای معرفی محصولات خود استفاده میکنند،اینترنت و سایت ها و فروشگاه های اینترنتی میباشد.که به راحتی و بدون واسطه اگر از تولید کننده واقعی محصول که شناخته شده است خرید کنید ،خریدی مطمئن و آسان انجام داده اید.همچنین عموما تولید کنندگان مراکز مجاز پخش خود در هر شهر را مشخص مینمایند و یا نماینده خود در آن شهر را برای شما که مایل به خرید مانتو عمده هستید مشخص میکنند تا بتوانید خریدی راحت و آسان داشته باشید.

  اما چه زمانی مناسب تولید مانتو عمده به صورت بافت برای ورود به بازار است؟

  زمان تولید مجموعه ای از مانتو به صورت بافت به خصوص برای تولیدی هایی که هنوز نام خود را در بازار پیدا نکرده اند و به دنبال جایگاه بهتری در بازار مد و پوشاک زنانه دارند.زمانی است که سایر شرکت ها طرح های خود را ارائه می دهند و شما می توانید با آنالیز بازار، متوجه شوید که کدام یک از این مدل ها می تواند گزینه ای مناسب برای شما به شمار رود.پس بهتر است که در این زمینه اطلاعات جامعی را کسب کرده و بر این اساس وارد بازار تولید  شوید.

  به طور کلی می توان گفت که بسیاری از مراکز تولیدی از این روش برای جذب سرمایه و مشتری از سراسر کشور اقدام می کنند.

  در کنار آن، بسیاری از فروشگاه ها و مراکزی که به دنبال خرید انواع مانتو عمده هستند.از این روش برای تهیه محصولات مورد نظر خود استفاده می کنند.در صورتی که در پلن کسب و کار شما، ورود به مارکت پلیس احساس می شود و یا می خواهید به راحتی از این راه بهترین محصولات موجود در بازار را تهیه کنید.

  شیک شو بهترین گزینه برای شما به شمار می رود که می توانید از آن برای دسترسی کامل به بهترین محصولات استفاده کنید.این مرکز با تکیه بر تولیدات بومی برنامه ریزی شده است و می تواند نیازهای هر فروشگاه و مرکز عرضه خرد را تامین نماید.همچنین محلی برای عرضه محصولات به شمار می رود که مراکز تولید مانتو عمده می توانند از آن استفاده کنند.

  تولیدی و پخش مانتو عمده جدید

  یک فکر در & ldquo؛ مانتو عمده & rdquo؛

  دیدگاهتان را بنویسید