مانتو و پالتو (210)

لباس مجلسی (5)

لباس راحتی (6)

لباس بارداری (1)

شومیز و تونیک (22)

شلوار و لگینگ (5)

شال و روسری (3)

دامن (1)

محصولات ویژه و جدید

  مانتو عمده مدل چشم خورشید

  588,000 تومان

  مانتو عمده سلطنتی

  648,000 تومان

  مانتو عمده دلربا

  588,000 تومان

  مانتو عمده مدل هوژان

  408,000 تومان

  مانتو عمده مدل شارمین

  528,000 تومان

  مانتو عیدانه

  528,000 تومان

  مانتو مدل سارال

  مانتو عمده مدل شبرنگی

  مانتو مدل هوران

  بارانی مدل هیدیکا

  پالتو مدل کژال

  مانتو مدل میکرو یقه خرگوشی

  مانتو مدل میکرو جیب هولوگرامی

  هودی کلاه دار جیب کانگرویی

  بافت طرح حاشیه گل

  بافت طرح F

  مانتو مدل ستایش

  بارانی کوتاه

  مانتو مدل میکرو پلیسه ترکیبی

  مانتو مدل وایت آف سوزنی

  مانتو مدل یقه انگلیسی

  کت تک قواره دار

  پالتو مدل ارشیدا

  بارانی چهار خانه کلاهدار

  بارانی مدل وایت آف

  مانتو مدل یاس

  مانتو مدل هانا

  مانتو مدل دورس دو تیکه

  بافت مدل شطرنجی کد ۱۱۰

  بافت کد ۳۰۳

  مانتو مدل دورس ۷۹

  زیر مانتویی بافت (GAP)

  پالتو مدل ابریشمی

  پالتو مدل بارانا

  مانتو مدل تک گل

  بافت مدل راه راه کد ۳۰۲

  مانتو مدل پانچ الیاف قواره دار

  شنل بافت مدل ابریشمی

  بافت مدل زنبوری کد ۲۰۳

  بافت مدل لوزی کد ۲۰۲

  بافت مدل پله ای کد ۱۰۸

  بافت مدل شبکه ای کد ۱۰۶

  بافت مدل فینکی کد ۱۰۴

  بافت طرح گل کد ۱۰۳

  بافت مدل گل رز کد ۱۰۲

  بافت مدل ورساچی کد ۱۰۱

  بافت پلنگی کد ۱۰۵

  بافت طرح لوزی ابریشمی کد ۲۰۹

  بافت برفی کد ۲۰۴ ابریشمی

  بافت متقارن کد ۲۰۶ ابریشمی زیپ دار

  بافت پشت پیلی دار کد ۲۰۵

  شنل بافت کد ۲۱۰ ابریشمی

  بافت کد ۲۰۷ ابریشمی

  بافت گلدار کد ۲۰۸ ابریشمی

  بافت یقه انگلیسی کد ۳۰۱

  پالتو مارگاریتا

  پالتو کلاسیک ژولین

  پالتو پاییزه مدل پرنسس

  بافت مدل طرح گل یخ

  مانتو مدل پلیسه دکمه خور

  تولیدی مانتو شیک شو

  مانتو عمده در شیراز

  مانتو عمده

  شرایط تولید کننده مانتو عمده

  در هر کشور زنان آن جامعه پوششی را انتخاب میکنند و آن  پوشش رسمی آن ها میشود.

  در ایران چادر پوشش اسلامی و‌ مانتو پوشش رسمی برای بانوان  کشور شده  است.

  عمدتا با وجود نیمی از جمعیت کشور که از زنان تشکیل شده است.

  برای تامین نیاز آن‎ها تولید کننده های مانتو عمده را میطلبد تا نیازهای کلی کشور را تامین کنند.

  با توجه به این در سطح هر شهر تولیدکننده مربوط به آن شهر را میطلبد.

  به عنوان نمونه شهر شیراز باید تولید کننده مانتو عمده در شیراز وجود داشته باشد چون فرهنگ و نوع پوشش هر شهر با توجه به آب و هوا شرایط فرهنگ هر شهر متفاوت بوده و برای هر شهر تولید کننده  و طراحی متناسب با آن شهر را می خواهد.ولی با توجه به نوع پوشش بیشتر زنان ایران که مانتو را انتخاب کرده اند تولید مانتو عمده و پخش مانتو عمده در تولیدی های بزرگ  دارای اهمیتی ویژه است و کارخانه های بزرگ برای بانوان  کل کشور مانتو هایی طراحی و تولید میکنند.همچنین در نظر تولید کنندگان و پخش کنندگان در شهرهای مختلف تولید  مانتو عمده و پخش مانتو عمده  جایگاه خاصی دارد و سعی میکنند برای پخش و تولید خود برنامه ریزی خاص  و ویژه انجام دهند.

  تولید مانتو عمده

  بیشتر تولید کنندگان،  تولید مانتو را به روش گذشته و بر اساس الگو برش و دوخت انجام میدهند اما تولید کنندگان بزرگ دیگر چون گذشته تنها به این مساله بسنده نکرده و بازار تولید خود را تغییر داده و تولید مانتو را بر اساس برنامه ها و سبک های امروزی طراحی و اجرا می کنند.به صورتی که دیگر از مدیریت های قدیمی، دستگاه  های دوخت قدیمی، برش های با دست و حتی خطاهای که در گذشته به وسیله برش با دست به وجود می آمد دیگر خبری نیست.

  همینطور  امروز شاهد این هستیم که تولید مانتو عمده به دنبال خود  پخش مانتو عمده را نیز دارد و علاوه بر اینکه برای تولید کننده به صرفه تر هست.قیمت تولید و توزیع را نیز کاهش داده و مانتو به قیمت پایین تر به دست خریدار میرسد و دیگر از واسطه قدیمی و بازار گرمی ها و…. خبری نیست  و نتیجه آن کاهش قیمت نهایی محصول و در نتیجه فروش بیشتر و رضایت بیشتر خریدار میباشد.

  چگونگی تولید مانتو عمده

  همانطور که در قسمت بالا گفتیم تولید کنندگان بزرگ مانتو عمده دیگر مانند گذشته و به روش سنتی مانتو را تولید نمیکنند.سیستم تولید مانتو عمده دارای ضوابط و برنامه هایی هست و در مطالب موجود هم متوجه خواهید شد.برای تولید یک مانتو باید طرح مورد نظر مانتو طراحی شود که برای انجام اینکار طراحان با استفاده از ذوق و هنر و به روز ترین متدهای و  مدهای دنیا و با توجه به مدل های روز دنیا و جدیدترین برنامه های مد طرح هایی درخور بانوان ایرانی را طراحی کرده و جهت تولید مانتو عمده به قسمت طراحی الگو میسپارند.

  تولید مانتو عمده

  در این قسمت البته پس از تایید طرح های لازم الگو ساز با تحصیلات و همچنین علم کامل به الگو سازی الگوی طرح مورد نظر طراح را طراحی کرده.الگوهای مورد نظر آن را خارج میکند و الگوی آماده شده به قسمت برش کارخانه سپرده میشود.در بسیاری از کارخانه ها همچنان قسمت برش توسط دست انجام میشود اما کارخانه های پیشرفته که کار شان تولید عمده مانتو و لباس های دیگر است فرصت برش با دست و قیچی های برقی و مکانیکی را ندارند.بنابراین الگوهای طراحی شده را به وسیله دستگاه بر روی پارچه ای  که از قبل آماده شده اند برش میدهند و سپس تحویل قسمت دوخت میدهند.

  فروش عمده مانتو در شیراز

  در قسمت دوخت و تولید مانتو ما جدید ترین دستگاه های لازم برای تولید مانتو در دسترس میباشد و تمامی قسمتهای یک مانتو دوخت میگردد.البته پس از همه اینها در تولید مانتو عمده در یک تولیدی مانتو افراد و نیروهایی هستند که به بررسی کارهای دوخت شده و جدا کردن مانتوهای معیوب و دارای عیب میپردازند تا کارهای سالم برای اتو کشی و بسته بندی ارسال شوند.پس از اتو کشی و بسته بندی محصول آماده و برای پخش ارسال میگردد عموما تولید عمده مانتو هرگز پخش دانه ای ندارد.

  وب سایت شیک شو تولید کننده انواع پوشاک زنانه از جمله فروش مانتو عمده جدید در انواع مختلف نظیر مانتوی مجلسی، اسپرت و مانتوی اداری می باشد.

  نحوه توزیع مانتو

  تولید مانتو عموما پخش مانتو عمده را نیز در پی خواهد داشت شرکت های تولیدی بزرگ زمانی را صرف بازاریابی های کوچک نمیکنند ولی این شرکت ها همانند دیگر تولید کنندگان بسیار دوست میدارند که محصولات شان را مستقیم و بدون واسطه به افراد مصرف کننده برسانند و هر کدام ممکن است در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند.مثل پخش کننده مانتو در شیراز یا هر شهر دیگری ولی ترجیح میدهند که در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند و در آن شهر برایشان کار پخش را انجام دهند زیرا هزینه های بازاریابی را کاهش داده در نتیجه قیمت تمام شده محصول کمتر خواهد بود و مصرف کننده راضی تر هست.

  تولیدی پوشاک زنانه

  محصولات تولیدی یک تولید کننده مانتو در پخش مانتو عمده از کارخانه تولیدی عموما به  بنک داران سپرده میشود .بنک داران این محصولات را بین پخش کنندگان هر شهر پخش میکنند و آن فرد میشود پخش کننده مانتو عمده در آن شهر.مانند پخش کننده مانتو عمده در شیراز ،بوشهر و یا هر شهر دیگر اما مطلب مهم در پخش مانتو عمده این است که با این روش بسیاری از هزینه های بازاریابی اضافه حذف و کار بدون واسطه به دست فروشنده میرسد و خریدار قیمت کمتری را میپردازد.

  روش دیگری که امروزه تولید کنندگان برای معرفی محصولات خود استفاده میکنند،اینترنت و سایت ها و فروشگاه های اینترنتی میباشد.که به راحتی و بدون واسطه اگر از تولید کننده واقعی محصول که شناخته شده است خرید کنید ،خریدی مطمئن و آسان انجام داده اید.همچنین عموما تولید کنندگان مراکز مجاز پخش خود در هر شهر را مشخص مینمایند و یا نماینده خود در آن شهر را برای شما که مایل به خرید مانتو عمده هستید مشخص میکنند تا بتوانید خریدی راحت و آسان داشته باشید.

  فروش عمده مانتو

  بافت شیوه ای خلاقانه و زیبا در فروش مانتو عمده

  آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده اید که با پوشیدن یک بافت زیبا چند سالی از سن واقعی تان جوانتر به نظر خواهید رسید؟

  فروش عمده سویشرت و هودی های اسپرت

   

  فروش پالتو عمده در کنار فروش مانتو عمده در فروشگاه شیک شو

  فروش عمده پالتو در شیراز

  بافت شیوه ای زیبا و خلاقانه در فروش مانتو عمده

  مانتو عمده به صورت بافت یکی از علاقمندی های بانوان به خصوص در سنین میانسالی است چرا که این محصولات می تواند بانوان را چندین سال از سن واقعی آن ها جوانتر نشان دهد.پس باید برای فروش عمده مانتو خود به نیازهای بازار توجه کنید.باید یک آمار کلی از میزان جامعه هدف خود در زمینه تولید هر محصول داشته باشید تا بتوانید فروش مانتو عمده را با موفقیت پیش ببرید. اما چه زمانی مناسب تولید مانتو عمده به صورت بافت برای ورود به بازار است؟

  زمان تولید مجموعه ای از مانتو عمده به صورت بافت به خصوص برای تولیدی هایی که هنوز نام خود را در بازار پیدا نکرده اند و به دنبال جایگاه بهتری در بازار مد و پوشاک زنانه دارند.زمانی است که سایر شرکت ها طرح های خود را ارائه می دهند و شما می توانید با آنالیز بازار، متوجه شوید که کدام یک از این مدل ها می تواند گزینه ای مناسب برای شما به شمار رود.پس بهتر است که در این زمینه اطلاعات جامعی را کسب کرده و بر این اساس وارد بازار تولید مانتو عمده شوید.

  فروش عمده سویشرت و هودی های اسپرت

  علاوه بر این که باید در تولید مانتو عمده به جامعه افراد مسن توجه داشته باشید، سویشرت و هودی های اسپرت برای افراد جوان تر نیز می تواند گزینه ای کاملا مناسب به شمار رود.به طور کلی می توان گفت که بازار افراد جوان و نوجوان یکی از بهترین هدف های مراکز اصلی تولیدی مانتو عمده به شمار می رود و بسیاری از مراکزی که قصد رشد و توسعه کسب و کار خود را دارند، به خصوص در فصول سرد سال روی به تولید این دسته از محصولات می آورند.

  البته باید توجه داشت که این سری از تولیدات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین بر اساس مد روز طراحی شده باشند تا بتوان بخش مهمی از بازار تولید لباس زنانه و مانتو عمده را در اختیار گرفت.همچنین روش بازاریابی برای سویشرت و هودی اسپرت و دخترانه باید به گونه ای باشد که بتواند بازده مناسبی را برای مرکز تولیدی به همراه آورد. فروش عمده در طرح های مختلف و یا بازاریابی اینترنتی می تواند بهترین راه برای فروش عمده سویشرت و هودی باشد.

  فروش پالتو عمده در کنار فروش مانتو عمده در فروشگاه شیک شو

  برای اینکه بتوانید بازده مناسبی را از کار خود دریافت کنید و یا در صورتی که قصد دیده شدن در سطح کشور را دارید، می توانید روی شیک شو برای فروش پالتو و مانتو عمده زنانه حساب باز کنید.این مارکت پلیس عمده در کشور بر خلاف خرده فروش ها، محلی برای کسانی است که به صورت عمده به دنبال خرید انواع پالتو و مانتو هستند.

  به طور کلی می توان گفت که بسیاری از مراکز تولیدی از این روش برای جذب سرمایه و مشتری از سراسر کشور اقدام می کنند.

  در کنار آن، بسیاری از فروشگاه ها و مراکزی که به دنبال خرید انواع مانتو عمده هستند.از این روش برای تهیه محصولات مورد نظر خود استفاده می کنند.در صورتی که در پلن کسب و کار شما، ورود به مارکت پلیس احساس می شود و یا می خواهید به راحتی از این راه بهترین محصولات موجود در بازار را تهیه کنید.

  شیک شو بهترین گزینه برای شما به شمار می رود که می توانید از آن برای دسترسی کامل به بهترین محصولات استفاده کنید.این مرکز با تکیه بر تولیدات بومی برنامه ریزی شده است و می تواند نیازهای هر فروشگاه و مرکز عرضه خرد را تامین نماید.همچنین محلی برای عرضه محصولات به شمار می رود که مراکز تولید مانتو عمده می توانند از آن استفاده کنند.

  تولیدی و پخش مانتو عمده جدید

  سخن آخر:

  تولیدی مانتو عمده شیک شو، رضایت بانوان سرزمینمان است پس با ما همراه باشید تا راه فروش را برایتان هموار سازیم.

  برای دیدن نمونه کارهای بیشتر ما میتوانید از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

  یک فکر در & ldquo؛ مانتو عمده & rdquo؛

  دیدگاهتان را بنویسید