مانتو و پالتو (89)

لباس مجلسی (5)

لباس راحتی (2)

لباس بارداری (1)

شومیز و تونیک (18)

شلوار و لگینگ (1)

شال و روسری (1)

دامن (1)

محصولات ویژه و جدید

  مانتو مدل آستین برگشته دو جیب

  مانتو مدل طوفان

  مانتو مدل آترین

  مانتو مدل مانتو لانگ

  مانتو مدل بتا طرح دار

  مانتو آستین قرمز محرمی

  مانتو مدل یقه آبشاری

  مانتو آستین گلدار محرمی

  رویی derss محرمی

  مانتو مدل لیکا

  مانتو مدل فرنچی رنوس محرمی

  کت مشکی محرمی

  مانتو مدل جنجال

  مانتو مدل دریم کچر

  مانتو مدل مغزی دوزی

  مانتو مدل ماهور

  مانتو مدل آراسته

  مانتو رویی dress

  مانتو مدل ساره

  مانتو مدل آشوب

  مانتو مدل هلما

  مانتو مدل بتا هاوایی

  کت تک قواره دار

  شنل گلدار مشکی

  مانتو مدل خاص

  مانتو مدل کمرکش اسکاچی

  مانتو جدید مدل هیجان

  مانتو مدل رخشانه

  رویی مدل وایت

  رویی حریر طرحدار

  مانتو مدل السا

  مانتو مدل پانچ عبایی

  مانتو مدل چهارخونه کراواتی

  مانتو مدل غوغا

  مانتو مدل پریا

  مانتو مدل آیلین

  مانتو مدل آمیتیس

  مانتو مدل فرنچی رنوس

  مانتو جیب پاکتی طرح دار

  مانتو مدل ماهی

  مانتو مدل درباری نوین

  مانتو مدل سولماز

  مانتو مدل آترین

  مانتو مدل کمر گت دار

  مانتو گرهی آیپک

  مرسده

  مانتو مدل آستین گره ای

  مانتو نخی کد ۲۰۴

  مانتو مدل آتوسا

  مانتو مدل کیمونو آستین گره‏‌ای

  مانتو مدل پلیسه پاپیونی

  مانتو مدل خامه دوزی جودون

  مانتو مدل آنیسا

  مانتو مدل بتا ایفل

  مانتو مدل درباری

  مانتو مدل فریال

  مانتو مدل سنگشور

  مانتو کد ۵۴۰

  مانتو طرح سنتی

  مدل مانتو عبایی بلند

  تولیدی مانتو شیک شو

  فروش مانتو عمده در شیراز

  مانتو عمده

  شرایط تولید کننده مانتو عمده

  در هر کشور زنان آن جامعه پوششی را انتخاب میکنند و آن  پوشش رسمی آن ها میشود. در ایران چادر پوشش اسلامی و‌مانتو پوشش رسمی برای بانوان  کشور شده  است و عمدتا با وجود نیمی از جمعیت کشور که از زنان تشکیل شده است.

  برای تامین نیاز آن‎ها تولید کننده های مانتو عمده را میطلبد تا نیازهای کلی کشور را تامین کنند و با توجه به این در سطح هر شهر تولیدکننده مربوط به آن شهر را میطلبد، به عنوان نمونه شهر شیراز باید تولید کننده مانتو عمده در شیراز وجود داشته باشد چون فرهنگ و نوع پوشش هر شهر با توجه به آب و هوا شرایط فرهنگ هر شهر متفاوت بوده و برای هر شهر تولید کننده  و طراحی متناسب با آن شهر را می خواهد.

  ولی با توجه به نوع پوشش بیشتر زنان ایران که مانتو را انتخاب کرده اند تولید مانتو عمده و پخش مانتو عمده در تولیدی های بزرگ  دارای اهمیتی ویژه است و کارخانه های بزرگ برای بانوان  کل کشور مانتو هایی طراحی و تولید میکنند.

  همچنین در نظر تولید کنندگان و پخش کنندگان در شهرهای مختلف تولید  مانتو عمده و پخش مانتو عمده  جایگاه خاصی دارد و سعی میکنند برای پخش و تولید خود برنامه ریزی خاص  و ویژه انجام دهند.

  تولید مانتو عمده

  بیشتر تولید کنندگان،  تولید مانتو را به روش گذشته و بر اساس الگو برش و دوخت انجام میدهند اما تولید کنندگان بزرگ دیگر چون گذشته تنها به این مساله بسنده نکرده و بازار تولید خود را تغییر داده و تولید مانتو را بر اساس برنامه ها و سبک های امروزی طراحی و اجرا می کنند به صورتی که دیگر از مدیریت های قدیمی، دستگاه  های دوخت قدیمی، برش های با دست و حتی خطاهای که در گذشته به وسیله برش با دست به وجود می آمد دیگر خبری نیست.

  همینطور  امروز شاهد این هستیم که تولید مانتو عمده به دنبال خود  پخش مانتو عمده را نیز دارد و علاوه بر اینکه برای تولید کننده به صرفه تر هست.  قیمت تولید و توزیع را نیز کاهش داده و مانتو به قیمت پایین تر به دست خریدار میرسد و دیگر از واسطه قدیمی و بازار گرمی ها و…. خبری نیست  و نتیجه آن کاهش قیمت نهایی محصول و در نتیجه فروش بیشتر و رضایت بیشتر خریدار میباشد.

  چگونگی تولید مانتو عمده

  همانطور که در قسمت بالا گفتیم تولید کنندگان بزرگ مانتو عمده دیگر مانند گذشته و به روش سنتی مانتو را تولید نمیکنند.

  سیستم تولید مانتو عمده دارای ضوابط و برنامه هایی هست و در مطالب موجود هم متوجه خواهید شد.

  برای تولید یک مانتو باید طرح مورد نظر مانتو طراحی شود که برای انجام اینکار طراحان با استفاده از ذوق و هنر و به روز ترین متدهای و  مدهای دنیا و با توجه به مدل های روز دنیا و جدیدترین برنامه های مد طرح هایی درخور بانوان ایرانی را طراحی کرده و جهت تولید مانتو عمده به قسمت طراحی الگو میسپارند.

  تولید مانتو عمده

  در این قسمت البته پس از تایید طرح های لازم الگو ساز با تحصیلات و همچنین علم کامل به الگو سازی الگوی طرح مورد نظر طراح را طراحی کرده.  الگوهای مورد نظر آن را خارج میکند و الگوی آماده شده به قسمت برش کارخانه سپرده میشود.

  در بسیاری از کارخانه ها همچنان قسمت برش توسط دست انجام میشود اما کارخانه های پیشرفته که کار شان تولید عمده مانتو و لباس های دیگر است فرصت برش با دست و قیچی های برقی و مکانیکی را ندارند.

  بنابراین الگوهای طراحی شده را به وسیله دستگاه بر روی پارچه ای  که از قبل آماده شده اند برش میدهند و سپس تحویل قسمت دوخت میدهند.

  فروش عمده مانتو در شیراز

  در قسمت دوخت و تولید مانتو عمده ما جدید ترین دستگاه های لازم برای تولید مانتو در دسترس میباشد و تمامی قسمتهای یک مانتو دوخت میگردد. البته پس از همه اینها در تولید مانتو عمده در یک تولیدی مانتو افراد و نیروهایی هستند که به بررسی کارهای دوخت شده و جدا کردن مانتوهای معیوب و دارای عیب میپردازند تا کارهای سالم برای اتو کشی و بسته بندی ارسال شوند. پس از اتو کشی و بسته بندی محصول آماده و برای پخش ارسال میگردد عموما تولید عمده مانتو هرگز پخش دانه ای ندارد.

  وب سایت شیک شو تولید کننده انواع پوشاک زنانه از جمله فروش مانتو عمده جدید در انواع مختلف نظیر مانتوی مجلسی، اسپرت و مانتوی اداری می باشد.

  نحوه توزیع مانتو

  تولید مانتو عموما پخش مانتو عمده را نیز در پی خواهد داشت شرکت های تولیدی بزرگ زمانی را صرف بازاریابی های کوچک نمیکنند ولی این شرکت ها همانند دیگر تولید کنندگان بسیار دوست میدارند که محصولات شان را مستقیم و بدون واسطه به افراد مصرف کننده برسانند و هر کدام ممکن است در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند.

  مثل پخش کننده مانتو در شیراز یا هر شهر دیگری ولی ترجیح میدهند که در هر شهری پخش کننده ای داشته باشند و در آن شهر برایشان کار پخش را انجام دهند زیرا هزینه های بازاریابی را کاهش داده در نتیجه قیمت تمام شده محصول کمتر خواهد بود و مصرف کننده راضی تر هست.

  تولیدی پوشاک زنانه

  محصولات تولیدی یک تولید کننده مانتو در پخش مانتو عمده از کارخانه تولیدی عموما به  بنک داران سپرده میشود و بنک داران این محصولات را بین پخش کنندگان هر شهر پخش میکنند و آن فرد میشود پخش کننده مانتو عمده در آن شهر مانند پخش کننده مانتو عمده شیراز ،بوشهر و یا هر شهر دیگر اما مطلب مهم در پخش مانتو عمده این است که با این روش بسیاری از هزینه های بازاریابی اضافه حذف و کار بدون واسطه به دست فروشنده میرسد و خریدار قیمت کمتری را میپردازد.

  روش دیگری که امروزه تولید کنندگان برای معرفی محصولات خود استفاده میکنند اینترنت و سایت ها و فروشگاه های اینترنتی میباشد که به راحتی و بدون واسطه اگر از تولید کننده واقعی محصول که شناخته شده است خرید کنید ،خریدی مطمئن و آسان انجام داده اید همچنین عموما تولید کنندگان مراکز مجاز پخش خود در هر شهر را مشخص مینمایند و یا نماینده خود در آن شهر را برای شما که مایل به خرید مانتو عمده هستید مشخص میکنند تا بتوانید خریدی راحت و آسان داشته باشید.

  فروش عمده مانتو

  بافت شیوه ای خلاقانه و زیبا در فروش مانتو عمده

  آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده اید که با پوشیدن یک بافت زیبا چند سالی از سن واقعی تان جوانتر به نظر خواهید رسید؟

  فروش عمده سویشرت و هودی های اسپرت

   

  فروش پالتو عمده در کنار فروش مانتو عمده در فروشگاه شیک شو

  فروش عمده پالتو در شیراز

  سخن آخر:

  برای دیدن نمونه کارهای بیشتر ما میتوانید از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.