مقدمه:

اگر شما به تازگی قصد راه اندازی یک تولیدی مانتو ! یا عمده فروشی مانتو را دارید یا در آینده به این کار علاقه دارید!.حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید!.در این مقاله سعی داریم تا شما را با نحوه آشنایی با سیستم، عمده فروشی مانتو آشنا کنیم.

عمده فروشی مانتو به چه صورت است

فروش مانتو به صورت عمده همانند دیگر عمده فروشی ها !قوانین و اصول خاص خود را دارد که اگر تمام تولیدی های پوشاک آنها را رعایت کنند!،قطعا با مشتریان به مشکل نخورده و جنسهایشان هم به اصطلاح ناقص نمیشود.

کارها را به صورت جینی بفروشید:

از قدیم به ما یاد داده اند که جین دوازده عدد است!،ولی با توجه به رنگهای متنوع امروزه خیلی اوقات جین کامل یک مانتو! به صورت عمده بیشتر از دوازده عدد میشود!،پس در این مقوله باید به مشتریان خود بیاموزید که جین کامل یک کار! شامل تمام رنگها و سایزهای مدل مانتو میشود.

کارها را با رنگ بندی کامل بفروشید:

در ابتدا تا آنجا که برایتان مقدور است! سعی کنید در انتخاب رنگ پارچه دقت کنید.!حتما برایتان پیش آمده است که پارچه فروش به شما حق انتخاب رنگ نمیدهد !و شما باالاجبار باید تمام رنگها را بردارید.
اگر شما با این سیستم خرید پارچه را انجام میدهید! حتما مشتریانتان را عادت دهید که تمام رنگها را باید با هم انتخاب کنند.
زیرا پس از مدتی بعضی رنگها برایتان میماند و فروش نمیرود و قطعا شما متضرر میشوید.

مرجوعی را به صورت کامل پس بگیرید:

از همان ابتدا برای مشتری توضیح دهید که تا چه زمانی میتواند مدلهای مانتو را مرجوع کند،مشخص نکردن این موضوع در عمده فروشی مانتو قطعا مشکل ساز میشود.
چرا که بسیاری از مشتری ها آگاهی کامل ندارند و جنسی را اول فصل خریداری کرده و تا آخر فصل نزد خود نگه میدارند و آخر فصل با تصور این که شما جنس را برایشان استرداد میکنند سمت شما راهی میشوند.
حال این میان عمده فروش مانتو اگر جنس را بپذیرد باید آن را تا سال دیگر انبار کند و اگر نپذیرد قطعا مشتری خود را از دست میدهد.پس به تمام متقاضیان عمده فروشی مانتو پیشنهاد میکنم در ابتدا مشتری را توجیه کنید.

مرجوع کردن مانتو عمده حق مشتریست و این امری بدیهی است،اما حواستان باشد که مشتریانتان را متوجه سازید که باید مانتوها را با رنگ بندی کامل استرداد کنند و رنگهای دلخواهشان را جدا نکنند.
که اگر اینگونه شد پیشنهاد میکنم فاتحه کارتان را بخوانید.شما قطعا بعد از مدتی ورشکست خواهید شد.پس خوب حواستان را جمع کنید و مراقب باشید احساساتتان در کار جریحه دار نشود.

مدت زمان مرجوعی را مشخص کنید:

از همان ابتدا برای مشتری توضیح دهید که تا چه زمانی میتواند مدلهای مانتو را مرجوع کند!،مشخص نکردن این موضوع در عمده فروشی مانتو قطعا مشکل ساز میشود.
چرا که بسیاری از مشتری ها آگاهی کامل ندارند ! جنسی را اول فصل خریداری کرده و تا آخر فصل نزد خود نگه میدارند !و آخر فصل با تصور این که شما جنس را برایشان استرداد میکنند سمت شما راهی میشوند.
حال این میان عمده فروش مانتو اگر جنس را بپذیرد! باید آن را تا سال دیگر انبار کند و اگر نپذیرد قطعا مشتری خود را از دست میدهد!.پس به تمام متقاضیان عمده فروشی مانتو پیشنهاد میکنم در ابتدا مشتری را توجیه کنید.

نقد خرید کنید و نقد بفروشید:

دوستان عمده فروش،شیک شو شدیدا! به شما توصیه میکند کالا و مواد اولیه خود را به صورت نقد تهیه کنید،!زیرا این امر موجب میشود شما با قیمت بهتر و پایین تر! از کسانی که به صورت اعتباری و چکی کار میکنند مانتو تولید کنید.
بدیهی است وقتی شما قیمت تمام شده مناسب تری در تولید مانتو بدست آورده اید،!قیمت پایین ترین از سایر عمده فروشی مانتوها برای کارهایتان در نظر میگیرید.
در نتیجه مانتو عمده ارزان تولید میکنید و سهم بیشتری از بازار خواهید داشت!.دوستان دقت کنید که همان طور که نقد خریدن هنر است،فروش مانتو عمده به صورت نقد هم هنر است.
زیرا اگر بخواهید نقد خرید کنید و اعتباری بفروشید،!سرمایه در گردشتان کم و کمتر میشود و عملا نمیتوانید تولیدی انجام دهید.

بازاریابی و تبلیغات مانتو عمده:

بازاریابی و تبلیغات در زمینه فروش مانتو عمده بسیار گسترده و تخصصی میباشد! که نیازمند مقاله دیگری در این راستا میباشد که در آینده ای نزدیک به طور مفصل توضح خواهیم داد.!در ذیل تنها خلاصه ای جهت سوق دادن شما عزیزان به سمت فروش عمده مانتو میباشد.

فروش مانتو عمده:

بعد از اینکه با رعایت اصول ذکر شده مانتو را به صورت عمده تولید کردید!حال وقت آن رسیده که عمده فروشی مانتو را شروع کنید.

تئوری عنکبوت:


حال در این میان عمده فروشی سریع و بی دردسر مانتو های خود را میفروشد !که تبلیغات گسترده و پربازدهی را از قبل انجام داده باشد!بسیاری از مانتو فروشان بازار هنوز هم به سیستم سنتی عمده فروشی مانتو! عمل میکنند و سعی میکنند در جای پر ترددی مغازه بزنند! و همانند عنکبوتی که تارهایش را در مسیر پر تردد شکارش ایجاد میکند منتظر مشتری(شکار) بماند.

تئوری شیر:


اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای جدید اجتماعی دیگر دوره تئوری عنکبوت سر آمده است!این دوره،دوره شیران است،کسانی که همانند شیر به دنبال شکار (مشتری) خود دویده و او را شکار(آماده خرید) میکنند.
چگونه؟! جواب این سوال تبلیغات است،تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی،برنامه های کسب و کار و اصول بازاریابی اجتماعی! که حتما بعدا در مقاله ای مفصل خدمتتان ارائه خواهم کرد.

قوانین عمده فروشی مانتو شیک شو:

به عنوان مثال قوانین تولیدی مانتو عمده شیک شو را در ذیل برایتان ذکرمیکنم تا راحت ترمطالب بالا رادرک کنید:


۱-خرید و فروش به صورت نقدی بوده و در ازای آن قیمتگذاری بسیار پایین است.
۲-فروش به صورت سری رنگبندی و سایزبندی کامل انجام میگیرد.
۲-مشتریان بعد از ۲۴ ساعت از تحویل اجناس موظفند اجناس خود را که بیشتر مانتو عمده میباشد!چک کنند و در صورت خرابی احتمالی اطلاع دهند.
۳-مرجوعی بی قید و شرط کالا! نهایتا تا یک هفته بعد از خرید جنس به صورت جین کامل و تعویض با اجناس دیگر میباشد.
۴-حتی المقدور ۲۵ درصد درآمد مجموعه هزینه تبلیغات میشود.لازم به ذکر است که تبلیغات هدفمند هزینه نیست‌.

عمده فروشی مانتو عید
مانتو عمده


دعوت به همکاری:


عمده فروشی مانتو شیک شو از دوستان و عزیزانی که توانایی فروش و کار با نرم افزارهای اجتماعی! را دارا هستند دعوت به همکاری بعمل می آورد.
تولیدی پوشاک زنانه شیک شو! هم اکنون با ایجاد بیش از ۱۰۰ شغل فعالیت خود را ادامه میدهد ! امیداوریم بتوانیم قدمی بزرگتر جهت رفاه هموطنان خود برداریم.
دوستان عزیز با همکاری با مجموعه ! تولیدی پوشاک زنانه شیک شو،بدون داشتن حتی ۱ ریال سرمایه ! میتوانید کسب و کار خودتان را شروع کنید،مغازه و جنس از ما و فروش مانتو عمده از شما.


دوستان تمام موارد ذکر شده با این هدف انجام شده،که برای کسانی که راه در آمدی ندارند شغل ایجاد شود. تولیدی شیک شو، برای حسن نیت خود،! جنسها را با همان قیمت تولید شده به بازاریابهایش ارائه میکند!. تا آنها نیز بتوانند با قیمت خود تولیدی شیک شو،عمده فروشی کنند و کسب در آمد کنند.! درضمن نیازی به خرید کالا قبل از فروش آن نیست. پس نگرانی برای سرمایه اولیه هم بی مورد است.


و ختم کلام را بگویم تا شما هم به نیت خیر مجموعه پی ببرید:

حرف آخر:

امیدواریم با این عمل خیر،باری از روی دوش اندک افرادی برداشته شود و وسیله ای باشیم برای کسب روزی حلال.
تولیدی و عمده فروشی مانتو شیک شو هدفی جز کسب روزی حلال و رضایت مشتریانش نداشته و نخواهد داشت.
با عشق میدوزیم تا با لبخند بپوشید.
آرمان تولیدی مانتو عمده شیک شو، رضایت بانوان سرزمینمان است ! پس با ما همراه باشید تا راه فروش را برایتان هموار سازیم.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر ما میتوانید از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.
مجموعه شیک شو

پست های مرتبط